12.10.2014 14:09

На негідні і відверто замовні пости "нашого ще донедавна друга" Дениса Гаврилова

Денисе, можеш видаляти з "френдів". Але ти, друже, здається за слова маєш відповісти. В тебе є докази сепаратизму Тернавського? Значить ти точно крутіший за всі спецслужби України. 

А що ти такого знаєш про "т.зв. патріотів з Нового Маріуполя"?

Для того, аби тобі трошки прояснилось - нагадаю, що твій друг і керівник Анатолій Семенов з березня-квітня місяця разом з Тернавським годував бійців. Уточни, якщо не в курсі. А до березня в нас сепаратизму не було. От і неув'язочка виходить, правда? 

Я знала тебе як порядну людину і чомусь разом з "т.зв. патріотами" ти зробив немало справ. Ніби досі не брєзгував, а тепер щось змінилось? Невже тобі так багато платять, що ти граєш в ці брудні ігри? 

Мені здається, що пора би вже зробити висновки, що на критиці тих, хто справді працюють на захист Маріуполя і України - шлях в нікуди. Навряд чи тобою зроблено більше, ніж людьми, які були весь цей час поряд з нами. Ти переступив межу і, якщо ще маєш хоч трохи совісті - вибачся. 

Тобі ще жити в цьому місті і дивитись людям в очі.

Громадське не отримало жодної (!) копійки від НЕолігарха і НЕсепаратиста Тернавського. Воно створене НЕ ним, а нами: Іваном, Денисом Хвостіковим, Ірою Пєрковою, Спартаком, Наталкою, мною, Борисом тощо. 

Жоден з нас не отримує ані зарплати, ані інших "благ" від Тернавського. І за це вибачся. Бо виглядатимеш брехлом. А таких не люблять навіть твої роботодавці. Бо нащо їм поряд людина, що несе брєд і так легко гидить на тих, з ким якийсь час була поряд. Це низько. Іван взагалі пропонує подати до суду. Я не бачу необхідності маратись об тебе. Навіщо створювати тобі додатковий піар? Хоч і негативний.

Деталізуй свої претензії до Нового Маріуполя і спробуй це пояснити тим бійцям, які щодня отримують допомогу саме від нас. А щодо допомоги Азову... Знаєш, якби ти хотів про це знати - я б довела. Зрештою, можна і прокрутити історію вниз, де збережено літопис допомоги. 

Це зараз ми з технічних міркувань не встигаємо викладати і 5% того, що робимо. Виросли вже з розряду фотографування кожної пари шкарпеток чи навіть біноклі-форми-продукти.

І вже точно не зрозуміло, як ми можемо піаритись на "Азові"?

Денисе, спам'ятайся! Війна ще не закінчилась! Ворог - в іншому напрямку точно. А ми з тобою хіба щось не поділили? Ти подумай, як це виглядає для тих людей, які не розуміють до кінця, що і хто стоїть за твоїми випадами? Ми тому і не пішли на вибори, щоб не роз'єднати це нетривке, щойно зароджене об'єднання маріупольської Громади. Щоб в умовах війни мати можливість утримати місто. 

Ти розчарував неймовірно. Єдине виправдання, якщо твою сторінку зламали і ти сам всієї цієї гидоти не писав.

Маєш совість - вибачся. Маєш що сказати - скажи. Але подумай про відповідальність за кожне слово. Це наш штаб палили. Це наші авто палять. Це ми збирали мітинги там і тоді, коли не кожен наважувався. Це все були прояви сепаратизму? Ганьба тобі, друже. Не довго ти тримався. Ще раз - таких не поважають. Ані свої, ані чужі.

Без поваги, Марічка.
Дивись також інші новини з розділу Публіцистика Наші тексти
02.02.2017 21:24 Як це було. Історія боротьби
12.05.2016 21:24 Жуков підпадає під декомунізацію – Український інститут національної пам’яті [ДОКУМЕНТ]
21.04.2016 19:26 Ворог біля Новотроїцьких воріт
13.03.2016 15:17 термобілизну
05.10.2014 18:09 Досить звинувачувати інших. Ставте питання собі
02.10.2014 14:36 Москва 41-го
28.09.2014 17:24 Заява Нового Маріуполя щодо виборів
Количество комментариев 0

Для добавления комментария пожалуйста авторизируйтесь или зарегистрируйтесь.

Допоможи відстояти маріуполь!
Приват Банк:
5168 7572 5409 3125 - Марія

Благодійна допомога від підприємств:
Рахунок № 26004054010711
ЄДРПОУ 39347350
МФО 335429

Банк Приват 
Громадська організація
"Координаційний центр
патріотичних сил
"Новий Маріуполь".

E-mail редакції: info@newmariupol.org

© 2014 "Новий Мариуполь"
Передрук матеріалів дозволяється тільки при проставленні гіперпосилання на newmariupol.org.
Email редакції: info@newmariupol.org
Контакти
Сайт створений і підтримується Народна Рада новости