03.04.2015 14:07

Piano Extremist знову у Маріуполі!Piano Extremist знову у Маріуполі! Чекаємо його у неділю 5 квітня, на Театральній площі о 15:00.
Піаніст вже грав у нашому місті у серпні минулого року. На його виступі була зібрана матеріальна допомога, яку потім передали бійцям батальйону "Дніпро-1". Зараз, коли Маріуполь, як ніколи потребує підтримки, він знову приїхав до нас! 

Piano Extremist:Музичний проект людини, яка активно приймала участь в Українській Революції Гідності проти терористичного режиму корупціонерів та ворів.
З музикою Піаніста Майдану асоціюється Революція та всі масові протистояння, під час яких "беркут", як руки влади , покалічили та вбили сот
ні людей, що хотіли правди.

Боротьба українських революціонерів, що відстоювали Свободу та Гідність вилилася в ноти, твори та гру під КМДА у 20 градусний мороз. Він збирав своє грою сотні і сотні людей, які плакали відгоря і сміялися від щастя, освідомлюючи, що разом вони створюють нову історію своє країни, яка на жаль 

З часом, коли теористичні угрупування днр та лнр, що фінансуються з боку РФ, почали активно війскові дії на Сході, Піаніст Екстерміст змінив формат: спочатку відігравав благодійні концерти у мирних містах, згодом - концерти у підтримку українських військових, добровольців, які у найгарячіших точках захищають свою Землю.
Він грає для людей, які люблять Україну і вірять в її перемогу, які ставлять найвищою цінністю - життя Людини, які не сидять, склавши руки, а можуть заявити свою чітку Позицію.

Хронологія:
Осінь 2013- Зима 2014. 
Piano Extremist вперше зіграв на Хрещатику твір Ludovico Einaudi – Nuvole bianche у балаклаві та бронежилеті, набравши 500 000 переглядів на youtube за добу і став музичним символом Майдану - за кілька місяців.

З часів Майдану, Piano Extremist завітав до всіх мегаполісів (більше 23 міст) України з вуличними концертами, під час яких збирав допомогу, віддаючи волонтерам , благодійним організаціям, військовим. Частину з зібраного - він брав на розвиток проекту.

Участь у АТО: 
Піаніст Екстреміст не має відношення до жодного батальйону, формування або руху. Піаніст Майдану, завітавши у якості фоторепортера та добровольця у зону АТО з батальйоном «Дніпро-1», започаткував музичний АТО-тур під гаслом: «Ми захистимо тих, хто захищає нас!» (Маріуполь, Херсон, Миколаїв, Слов`янськ).
Деякий час він грав з шевроном ДНІПРО-1, адже саме люди з цього батальйону стали його друзями. В його творах є присвята другу Тарасу Брусу, який загинув у Іловайському котлі у серпні 2014, а попрощатися з ним країна змогла лише у грудні. Тарас був похований як невідомий. Серед друзів, яким в цілому присвячений твір "Іловайськ" - вічні герої, яких забрала війна, - Василь Савченко, Антон Хорольський, Денис Томілович, Андрій Савчук, Віталій Українцев (загинув у с.Піски)...Так стало, що саме з ними він вперше потрапив у АТО, і вони стали для нього прикладом справжніх патріотів. 

Тези про боротьбу та зброю:

Якщо військові ведуть боротьбу вогнепальною зброєю, Піаніст зробив своєю зброєю музику, яка підтримує Дух Перемоги та стає розрадою в житті кожного свідомого патріота України, який вболіває за долю своїх близьких та майбутню України.

Символізм Піано Екстреміста: 

З зими 2014 року він став одним з важливих символів визвольної боротьби українського народу, який надихає своєю музикою людей на зміни в своєму житті та житті України. 

P.S:. Знімати балаклаву Piano Extremist не планує, адже краще бути справжнім у масці, ніж без маски носити маски....

Приєднуйтесь:

http://vk.com/piano_extremist
https://www.facebook.com/piano.extremist
Веб-сайт:https://www.facebook.com/piano.extremist
Виступав у Северодонецьку, у с. Піски, в Слов`янську, Краматорську, Артемівську, Авдєєвці, Маріуполі.
Планує відвідати якомога більше військових частин, шпиталів та дитячих будинків. Адже солдати і діти - це наше майбутнє.

Дивись також інші новини з розділу Новини Оголошення
18.01.2018 12:58 Запрошуюємо на свято Хрещення Господнього
10.09.2017 11:25 Запрошуємо на гала - концерт фестивалю "Червона Рута"
09.09.2017 15:07 Концерт переможців та гостей фестивалю «Червона Рута» 9 вересня
08.09.2017 22:01 ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ ВИСТАВКИ В РАМКАХ ФЕСТИВАЛЮ "ЧЕРВОНА РУТА"
30.03.2015 12:00 Акция "СПАСИ СОЛДАТА"
19.03.2015 11:57 Потреби воєнних по медикаментам
16.03.2015 12:48 Патріотичний автопробіг до Запоріжжя
Количество комментариев 0

Для добавления комментария пожалуйста авторизируйтесь или зарегистрируйтесь.

Допоможи відстояти маріуполь!
Приват Банк:
5168 7572 5409 3125 - Марія

Благодійна допомога від підприємств:
Рахунок № 26004054010711
ЄДРПОУ 39347350
МФО 335429

Банк Приват 
Громадська організація
"Координаційний центр
патріотичних сил
"Новий Маріуполь".

E-mail редакції: info@newmariupol.org

© 2014 "Новий Мариуполь"
Передрук матеріалів дозволяється тільки при проставленні гіперпосилання на newmariupol.org.
Email редакції: info@newmariupol.org
Контакти
Сайт створений і підтримується Народна Рада новости