10.12.2015 20:51

Група цивільно-військового співробітництва сектору на Маріупольському напрямку передала подяку ГО «Новий Маріуполь» від морських піхотинців

Військовослужбовці усіх підрозділів, які охороняють підступи до Маріуполя добре знають громадську організацію «Координаційний центр патріотичних сил «Новий Маріуполь». Двері Центру завжди відкриті як для військових, так і цивільних, які потребують допомоги.

Днями до «Нового Маріуполя» з почесною місією завітали офіцери Групи цивільно-військового співробітництва, які виконують завдання на Маріупольському напрямку.

До «Нового Маріуполя» ми передаємо різноманітні прохання наших бійців. І ніколи не чуємо, що вони чогось не можуть зробити. Вони можуть усе — і зашити солдатські речі, і знайти тепловізор, — говорить офіцер Групи ЦВС Олександр Корчака. — Сьогодні наша Група завітала до «Нового Маріуполя» з почесною місією — передати Подяку від бригади морських піхотинців й завірити членів Громадської організації та усіх маріупольців, що до останньої краплі крові ми будемо захищати нашу країну.

За словами представниці громадської організації Ірини Акуленко, раніше до них звернулися морські піхотинці, які стоять на передовій, та попросили зробити маскувальну сітку під червону цеглу. За її словами, їх дещо здивувало прохання морпіхів, адже раніше у ГО не звертали увагу на такий колір, намагались робити маскувальні сітки тих кольорів, які зустрічаються у нашій природній зоні.

Проте завдання було виконано і наш благодійний жіночий внесок у перемогу надійшов нашим захисникам. А сьогодні від них церез офіцерів Групи цивільно-військового співробітництва надійшли слова подяки, що нам, звичайно приємно. Дякуємо і вам, хлопці. Разом — переможемо! — зазначають у Координаційному центрі патріотичних сил «Новий Маріуполь».

Ця громадська організація розпочала свою діяльність ще у квітні 2014 року, коли поодинокі волонтери почали допомагати солдатам на блокпостах. В умовах гібридної війни організація вийшла на якісно новий рівень, і зараз намагається продовжувати забезпечення солдатів на блокпостах та на передовій усім необхідним: від дрібниць до тепловізорів, допомагати малозабезпеченим та хворим дітям у дитячих будинках, притулках, лікарнях, а також проводить масові патріотичні акції у Маріуполі, організовує Самооборону міста.

Дивись також інші новини з розділу Публіцистика Медіа про нас
20.04.2016 16:16 Второй фронт демобилизованного. Как в Мариуполе судят бойца
13.04.2016 22:28 Второй фронт демобилизованного. Как в Мариуполе судят бойца
25.11.2014 15:40 УП: Мариуполь. Три месяца около фронта
26.09.2014 12:37 УП: У Маріуполі згорів офіс волонтерів, які допомагали українській армії
01.09.2014 10:34 "Голос України": У Маріуполі риють окопи, плетуть "кікімори" і записуються добровольцями
Количество комментариев 0

Для добавления комментария пожалуйста авторизируйтесь или зарегистрируйтесь.

Допоможи відстояти маріуполь!
Приват Банк:
5168 7572 5409 3125 - Марія

Благодійна допомога від підприємств:
Рахунок № 26004054010711
ЄДРПОУ 39347350
МФО 335429

Банк Приват 
Громадська організація
"Координаційний центр
патріотичних сил
"Новий Маріуполь".

E-mail редакції: info@newmariupol.org

© 2014 "Новий Мариуполь"
Передрук матеріалів дозволяється тільки при проставленні гіперпосилання на newmariupol.org.
Email редакції: info@newmariupol.org
Контакти
Сайт створений і підтримується Народна Рада новости